27 października 2021

PARP partnerem konferencji Impact’21, 27-28 października 2021r.

Dziś w Poznaniu w Congress Center startuje Impact’21. Konferencja ta, to miejsce wymiany poglądów oraz merytorycznych dyskusji toczonych na styku biznesu, polityki, nauki i nowoczesnych technologii. Szerokie grono ekspertów pozwala na wielopoziomową dyskusję i stwarza szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się kluczowe w budowie potencjału rozwojowego polskiej gospodarki.

Scena Impact to również przestrzeń do prezentacji raportów i pomysłów oraz ich omawiania w gronie ekspertów, praktyków i przedstawicieli startupów. Jesienna edycja Impact zgromadzi ponad 400 speakerów, którzy podzielą się swoją wiedzą w ramach 16 obszarów tematycznych. W ramach wydarzenia, podczas uroczystej gali, wręczone zostaną statuetki Nagrody Gospodarczej money.pl – prestiżowe odznaczenia dla najważniejszych osób i firm w polskiej gospodarce.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest Partnerem Support wydarzenia. Pierwszego dnia (środa, 27 października) Magdalena Hilszer, Dyrektor Biura Regionalnego PARP w Poznaniu wygłosi keynote speech pt. „Kompetencje przyszłości - jak wpływają na rozwój biznesu?”, podczas którego zaprezentuje aktualną ofertę szkoleniowo-doradczą dla MŚP w ramach programu Wiedza Edukacja Rozwój.

27.10.2021, godz. 17:05 - 17:15

Keynote: Kompetencje przyszłości - jak wpływają na rozwój biznesu?

Magdalena Hilszer, Dyrektor Biura Regionalnego PARP w Poznaniu

Wydarzenie będzie transmitowane na stronie głównej portalu Wirtualna Polska oraz na dedykowanej platformie Impact.

Więcej informacji: https://impactcee.com/impact/2021/2/pl/start/.

logo konferencji Impact


Opublikowano: 27.10.2021 09:37
Poprawiono: 27.10.2021 09:59
Modyfikujący: izabela_skolimowska
Udostępniający: izabela_skolimowska
Autor dokumentów: